Tillbaka till katalog

Elisabeth Ohlson Wallin fotografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

ELISABETH OHLSON WALLIN (född 1961): Porträtt av Cornelis Vreeswijk, signerad och numrerad 2/20, fotografi, bildmått 45x30 cm

Konditionsrapport

Auktionsnummer:

757921

Datum:

2020-04-06